Kõik vajalik aia ehitamiseks!

Liugväravad

Liugväravad on Eestis tõusev trend olles ideaalne lahendus ruumipuuduse korral, kuna värav liigub aiaga parelleelselt ega nõua avatavale alale lisaruumi, küll aga ruumi tahab saada oma avanemissuunale. Liugvärav on vastupidav ning töömehanismid on ilmastikutingimuste eest kaitstud.Väravate suurus ja täitematerjal (puit, metall, võrk) on vastavalt tellija soovile. Liugväravat ja automaatikat oleks soovitav kord aastas üle vaadata ja hooldada. Hooldustööd pikendavad selle tööiga ja ennetavad võimalikku riket.

Telli hooldus meie kogenud spetsialistidelt!

Tiibväravad

Tiibvaäravad on klassikaline väravatetüüp ning liugväravaga võrreldes soodsam, kuid vajavad avanemisalale rohkem ruumi. Seega tuleb alati arvestada, et avanemissuunal ei oleks takistusi nt. pargitud auto või ka lumi. Väravate suurus ja täitematerjal (puit, metall, võrk) on vastavalt tellija soovile. Tiibväravat ja automaatikat oleks soovitav kord aastas üle vaadata ja hooldada. Hooldustööd pikendavad selle tööiga ja ennetavad võimalikku riket.

Telli hooldus meie kogenud spetsialistidelt!

Jalgvärav

Jalgvärav on mõeldud aiast läbi pääsemiseks jalgsi, aga ka ratastooli või muu liikumist soodustava abivahendiga. Tavaliselt on jalgvärav paaris kas liug- või tiibväravaga. Jalgvärav liigub hingedel ja enamasti on varustatud lukustussüsteemiga.

Väravate suurus ja täitematerjal (puit, metall, võrk) on vastavalt tellija soovile.

Telli hooldus meie kogenud spetsialistidelt!

Tõkkepuud

Tõkkepuud kasutatakse hoovide, parklate ja erateede sissesõidu piiramiseks või reguleerimiseks. Tõkkepuid on võimalik juhtida nupust, puldist, mobiilist ( GSM keskusest ), läbipääsukaardiga jne.

Pakume Tootja BFT tõkepuid.